Contact

Vildersstraat 3
3500 Hasselt
tel. 011 30 09 50
fax. 011/ 21 15 64
Directeur
Pamela Bruers
directie@kta2hasselt.be
Adjunct-directeur
Rita Philipsen
rita.philipsen@kta2hasselt.be
Technisch adviseur coördinator
Jean-pierre Husson
jean-pierre.husson@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 55
Technisch adviseurs  
Schoonheidsverzorging
Elvire Colla
elvire.colla@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 58
Haarverzorging
Deak Isabelle
isabelle.deak@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 50
Voeding - verzorging
Frieda Dekeyzer
frieda.dekeyzer@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 56
Etalage, publiciteit, fotografie
Anita Houtmeyers
anita.houtmeyers@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 54
Handel, GIP-coördinator, stage
Robin Bielen
robin.bielen@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 50
Boekhouding, financiën
Jessy Houtmeyers
jessy.houtmeyers@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 57
Infrastructuur, AMVD Personeel
Marc Mox
marc.mox@kta2hasselt.be
Onthaal
Christel Bullen
tel. 011 30 09 50
Directiesecretariaat
Andreé Berghmans
Lesley Jans
tel. 011 30 09 52
Administratie
Alain Dumeunier
Lies Jaenen
Hattice Sahin
Leerlingensecretariaat  tel. 011 30 09 50
Boekenfonds
Julienne Bervoets