Contact

Vildersstraat 3
3500 Hasselt
tel. 011 30 09 50
fax. 011/ 21 15 64
Directeur
Stijn Valkeneers
directie@kta2hasselt.be
Adjunct-directeur
Rita Philipsen
rita.philipsen@kta2hasselt.be
Technisch adviseur coördinator
Jean-pierre Husson
jean-pierre.husson@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 55
Technisch adviseurs  
Schoonheidsverzorging
Elvire Colla
elvire.colla@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 58
Haarverzorging
Deak Isabelle
isabelle.deak@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 50
Voeding - verzorging
Frieda Dekeyzer
frieda.dekeyzer@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 56
Etalage, publiciteit, fotografie
Anita Houtmeyers
anita.houtmeyers@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 54
Handel, GIP-coördinator, stage
Robin Bielen
robin.bielen@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 50
Boekhouding, financiën
Jessy Houtmeyers
jessy.houtmeyers@kta2hasselt.be
tel. 011 30 09 57
Infrastructuur, AMVD Personeel
Marc Mox
marc.mox@kta2hasselt.be
Onthaal
tel. 011 30 09 50
Directiesecretariaat

tel. 011 30 09 52
Administratie


Leerlingensecretariaat  tel. 011 30 09 50
Boekenfonds